Авторське право

 Реєстрація авторського права

Відповідно до міжнародного та національного законодавства набуття авторського права не потребує виконання будь-яких формальностей. В цьому полягає одна з основних відмінностей об'єктів авторського права від торгових марок, винаходів, промислових зразків, для яких реєстрація є обов'язковою умовою здійснення і захисту своїх прав.

Документи, ціни

Документи для реєстрації авторського права

Переваги реєстрації

Безпосереднім авторам витвору, що захищається авторським правом, а також їх спадкоємцям надаються базові права. Вони є володільцями виключного права щодо використання витвору або надання дозволу іншим особам на використання їх витворів.

Корисна інформація

Історія авторського права починається зовсім недавно. Виникнення його пов'язано насамперед з появою цензури і поділом культурної спадщини античності і середніх віків.

Об‛єкти авторського права

Об'єкти авторського права

Момент виникнення авторського права

Право автора на твір виникає в момент створення автором свого твору. Він може довго або взагалі ніколи не оприлюднювати своє творіння з будь-яких причин.

Пошук
Афоризм дняархів
highlights_list($anons, 'materials'); if ($highlights_list) { foreach ($highlights_list as $highlight) { if (isset($highlight['material_rubrics'][1]['material_url'])) $highlight['material_url']=$highlight['material_rubrics'][1]['material_url']; $highlight['material_data']= $materials->material_data($highlight['material_id']); echo "

".$highlight['material_data']['material_text']."

"; } } ?>