Торговельні марки

Всім суб'єктам підприємницької діяльності рекомендуємо скористатись комплексом послуг по юридичному оформленню та захисту прав на торгові знаки (знак для товарів та послук, товарний знак, бренд) та інші засоби індивідуалізації. Належне та повноцінне оформлення таких прав надасть впевненості та абсолютної переваги при винекненні  спорів, спричинених неправомірним використанням Вашого знаку.

Отримане Свідоцтво на знак для товарів та послуг або встановлення Вашого пріоритету на знак забезпечить перемогу в будь-якому судовому процесі, предметом якого є порушення прав на знак для товарів та послуг.Порядок реєстрації торгової марки

Порядок дій по реєстрації торгової марки і отримання Свідоцтва: 1. Ви надсилаєте нам заповнену анкету (закачати або відкрити форму) та зразок вашої торгової марки в електронному вигляді (формат JPEG, AI, CDR) для опрацювання цих матеріалів нашими спеціалістами;

Прискорена реєстрація

Прискорення розгляду заявки дозволяє скоротити строк реєстрації до 8 місяців, але потребує сплати підвищених тарифів.

Інформаційні пошуки

За результатами експертизи може виявитися, що аналогічний або подібний до вашого знак для товарів та послуг вже зареєстровано, а вам відмовлено в реєстрацію повністю або частково. Виходить, що ви втратили майже 2 роки, гроші і отримали такий результат.

Калькулятор вартості реєстрації ТМ

Калькулятор дозволить оперативно сформувати вартість реєстрації торгової марки в режимі он-лайн. Для детального розрахунку вартості необхідно звернутись до спеціаліста компанії. Реєстрація торгових марок, реєстрація торговельних марок, реєстрація брендів, реєстрація знаків для товарів і послуг, реєстрація логотипів - це синоніми однієї процедури.

Міжнародна реєстрація торгових марок

Оскільки національна реєстрація надає захист тыльки на територыъ України, то для виходу на міжнародний ринок компанія має забезпечити належний захист своєї торгівельної марки на території тієї або тих держав, де планується збут товарів або послуг.

Корисна інформація, визначення

Світова економіка розвивається в напрямку збільшення обсягів виробництва і асортименту товарів та послуг. Збільшується і кількість самих виробників, оскільки в світові економічні процеси активно залучаються країни з перехідною економікою, в тому числі і Україна.

Переваги реєстрації

- Підтверджене Свідоцтвом виключне право власності на будь-яке (графічне, словесне, комбіноване) позначення для товарів та послуг; - право використовувати зареєстрований знак на власний розсуд - розміщувати його на продукції, упаковці, передавати право викоритання знаку іншим особам;

Пошук
Афоризм дняархів
highlights_list($anons, 'materials'); if ($highlights_list) { foreach ($highlights_list as $highlight) { if (isset($highlight['material_rubrics'][1]['material_url'])) $highlight['material_url']=$highlight['material_rubrics'][1]['material_url']; $highlight['material_data']= $materials->material_data($highlight['material_id']); echo "

".$highlight['material_data']['material_text']."

"; } } ?>