Версія для друку Винаходи і корисні моделі

Україна завжди була і залишається державою, в якій фундаментальним науковим дослідженням приділяється значної уваги. Багато країн не витрачають кошти на науку, а лише використовують досягнення інших держав. Але таке використання далеко не завжди відповідає нормам національного та міжнародного права, що завдає колосальних збитків авторам об'єктів промислової власності, до яких відносяться винаходи, корисні моделі, промислові зразки, топографії інтегральних мікросхем, сорти рослин, породи тварин, штами мікроорганізмів. Для того, щоб не стати жертвою промислового шпигунства або просто відвертого та нахабного використання конкурентами Ваших наукових розробок, необхідно скористатись передбаченим національним та міжнародним законодавством комплексом заходів по встановленню та захисту прав на об'єкти промислової власності.

Ми допоможемо Вам в таких сферах застосування права промислової власності:

  • Реєстрація прав на об'єкти промислової власності;
  • Підготовка та реєстрація угод про створення, передачу та відступлення прав на об'єкти промислової власності;
  • Досудове вирішення спірних питань, спричинених порушенням прав патентовласників;
  • Представництво інтересів та захист прав на всі об'єкти промислової власності в судах, державних органах, при веденні переговорів;
  • Відшкодування збитків майнового та немайнового характеру, спричинених незаконним використанням об'єктів промислової власності.
Пошук
Афоризм дняархів
highlights_list($anons, 'materials'); if ($highlights_list) { foreach ($highlights_list as $highlight) { if (isset($highlight['material_rubrics'][1]['material_url'])) $highlight['material_url']=$highlight['material_rubrics'][1]['material_url']; $highlight['material_data']= $materials->material_data($highlight['material_id']); echo "

".$highlight['material_data']['material_text']."

"; } } ?>