Версія для друку Контролюючі органи

Завжди неприємними і здатними призвести до значних втрат матеріального та нематеріального характеру є спори з державною податковою службою, іншими контролюючими та правоохоронними органами. Наділені значними повноваженнями вони дуже часто зловживають ними, що знаходить своє вираження в  довільному тлумаченні норм закону, незаконному застосуванні заходів впливу (арешти рахунків, майна, податкові застави) та штрафних санкцій. Система апеляцій та оскаржень до вищих органів довела свою недієздатність і підприємцям залишається відстоювати свої права в суді.

Ви можете розраховувати на вирішення спорів, що виникають з:

  • Підстав та порядку проведення перевірок, податкових перевірок, проведення будь-яких процесуальних дій;
  • Донарахування податків, застосування штрафних санкцій;
  • Незаконного накладення арештів на рахунки та майно компанії;

Статистика показує, що більшість спорів підприємцям вдається виграти в суді. Тому закликаємо вас на лишати надії та відстоювати свої права доки для цього є підстави та можливі способи захисту.

Пошук
Афоризм дняархів
highlights_list($anons, 'materials'); if ($highlights_list) { foreach ($highlights_list as $highlight) { if (isset($highlight['material_rubrics'][1]['material_url'])) $highlight['material_url']=$highlight['material_rubrics'][1]['material_url']; $highlight['material_data']= $materials->material_data($highlight['material_id']); echo "

".$highlight['material_data']['material_text']."

"; } } ?>