Послуги представницва інтересів в судах надаються адвокатами компанії, що спеціалізуються в господарських, адміністративних, податкових, цивільних правовідносинах.

  Переваги звернення до адвоката порівняно зі зверненням до юриста або іншого фахівця в галузі права. Це так звані гарантії адвокатської діяльності:

  • Професійні права, честь і гідність адвоката охороняються законом. Забороняється яке-небудь втручання в адвокатську діяльність, вимагання від адвоката, його помічника, посадових осіб і технічних працівників адвокатських об'єднань відомостей, які становлять адвокатську таємницю. Із цих питань вони не можуть бути допитані як свідки.

  • Документи, пов'язані з виконанням адвокатом доручення, не підлягають оглядові, розголошенню або вилученню без його згоди. Забороняється прослуховування телефонних розмов адвокатів у зв'язку з оперативно-розшукною діяльністю без санкції Генерального прокурора України, його заступників, прокурорів Республіки Крим, області, міста Києва.

  • Не може бути внесене подання органом дізнання, слідчим, прокурором, а також винесене окреме рішення суду щодо правової позиції адвоката в справі.

  • Адвокатові гарантується рівність прав з іншими учасниками процесу.

  • Кримінальна справа проти адвоката може бути порушена тільки Генеральним прокурором України, його заступниками, прокурорами Республіки Крим, області, міста Києва. Адвоката не можна притягти до кримінальної, матеріальної й іншої відповідальності або погрожувати її застосуванням у зв'язку з поданням юридичної допомоги громадянам й організаціям за законом.

  Пошук
  Афоризм дняархів
  highlights_list($anons, 'materials'); if ($highlights_list) { foreach ($highlights_list as $highlight) { if (isset($highlight['material_rubrics'][1]['material_url'])) $highlight['material_url']=$highlight['material_rubrics'][1]['material_url']; $highlight['material_data']= $materials->material_data($highlight['material_id']); echo "

  ".$highlight['material_data']['material_text']."

  "; } } ?>