Версія для друку Абонентське обслуговування

Не завжди компанії потрібен штатний юрист: або обсяг роботи у нього буде невеликий, або бюджет компанії не розрахований на оплату праці юрисконсульта. В такому випадку ми можемо запропонувати скористатись послугою нашої компанії щодо комплексного обслуговування діяльності вашої фірми. Зазвичай вона називається  абонентським обслуговуванням.

Переваги:

 • Не виникає  потреби в штатному юрисконсульті, організації для нього робочого місця;
 • Оплата послуг нашої компанії здійснюється на підставі угоди на абонентське обслуговування що відноситься до витрат підприємства, замість виплати заробітної плати з відповідними відрахуваннями до бюджету;
 • Вартість однієї години роботи спеціаліста менша ніж замовлення одноразової консультації;
 • На вас буде працювати цілий штат кваліфікованих юристів, що спеціалізуються на багатьох галузях права;
 • Можливість користуватись постійною знижкою  на додаткові послуги нашої компанії.

Передбачено декілька варіантів абонентського обслуговування, що різняться між собою комплексом та обсягом надаваних послуг та розміром оплати.

Абонентське консультативне обслуговування - надання консультацій, типових форм договорів, посилань на законодавство, рецензування розроблених вами угод. Форми взаємодії: електронна пошта, телефон, факс.

Обсяг 15 годин на місяць. На додаткові години обслуговування і на весь перелік послуг надається знижка в розмірі 10 %.

Вартість - 4500 грн. в т.ч. ПДВ в місяць.

Повне абонентське обслуговування - надання консультацій, розробка та рецензування угод, підготовка юридичних висновків, підготовка правових документів, досудове врегулювання спорів, представництво інтересів в державних органах. Форми взаємодії: виїзд спеціаліста, електронна пошта, телефон, факс.

Обсяг 25 годин. На додаткові години обслуговування  і на весь перелік послуг надається знижка в розмірі 15%.

Вартість - 6000 грн. в т.ч. ПДВ в місяць.

Оплата участі партнера здійснюється з розрахунку 350 грн. за 1 годину.

Можливі проміжні варіанти комплексу послуг та відповідної оплати.

Оплата додаткових послуг (представництво в судах, реєстрація компаній, отримання ліцензій та ін.) здійснюється згідно з прайсами компанії з врахуванням знижки.

Облік витраченого спеціалістами часу ведеться в спеціальних облікових картках, що формуються для кожного клієнта на кожен новий місяць. Невикористані години не зберігаються і не переносяться на наступні місяці. На підставі даних облікових карток підписується Акт наданих послуг та здійснюється оплата.

.
  Пошук
  Афоризм дняархів
  highlights_list($anons, 'materials'); if ($highlights_list) { foreach ($highlights_list as $highlight) { if (isset($highlight['material_rubrics'][1]['material_url'])) $highlight['material_url']=$highlight['material_rubrics'][1]['material_url']; $highlight['material_data']= $materials->material_data($highlight['material_id']); echo "

  ".$highlight['material_data']['material_text']."

  "; } } ?>