Версія для друку Готові компанії

В практиці бізнесу трапляються такі ситуації, коли в тих або інших операціях потрібна участь вже зареєстрованої компанії, що має повний комплект документів, історію діяльності, певні обороти, зафіксовані в податковій та статистичні звітності, старий код ЄДРПОУ або просто необхідно швидко укласти будь-яку угоду. Можливі ситуації:

  • Участь у тендері, необхідність взяти кредит, коли основною вимогою до компанії є наявність певної підприємницької або кредитної історії;
  • Вимоги податкових органів;
  • Терміновість в укладенні певної угоди.

Наша компанія формує та підтримує велику базу інформації щодо підприємств, засновники яких з тих чи інших причин мають намір відмовитись від своїх корпоративних прав. Окрім підприємницьких структур ми можемо запропонувати  клієнту громадські, благодійні організації різних статусів, строки реєстрації яких досягають півроку. Якщо у вас виникає необхідність у такій компанії, то ви маєте можливість оформити заявку (завантажити) і наші спеціалісти запропонують вам на вибір декілька варіантів.

Є одне застереження - наша компанія не перевіряє попередню діяльність фірми і не бере на себе відповідальності за її "чистоту". Цей обов‛язок покладається на покупця, для чого йому надається вся необхідна інформація (назва, місце та дата реєстрації, код ЄДРПОУ). Ми перевіряємо відповідність статутних документів законодавству, наявність всіх реєстраційних документів та контролюємо своєчасність подачі податкової та статистичної звітності.

В наявності завжди є великий кількість компаній  ви можете заповнити анкету та вибрати таку, що найбільше вам підходить за назвою, організаційно-правовою формою, системою оподаткування,  місцем реєстрації, роком реєстрації, оборотами.

Вартість такої компанії складається з ціни, що виставляють засновники компанії, винагороди компанії за пошук компанії згідно критеріїв замовника та вартості послуг нашої компанії за внесення змін до установчих документів, що стосуються зміни власника компанії, що продається. В середньому ціна становить 1500 гривень. Звісно це буде дорожче, ніж зареєструвати нову компанію, але ви за 1-2 дні матимете змогу законно очолювати компанію та вчиняти всі необхідні дії.

Всі пропозиції на сайті  www.contora.com.ua

Пошук
Афоризм дняархів
highlights_list($anons, 'materials'); if ($highlights_list) { foreach ($highlights_list as $highlight) { if (isset($highlight['material_rubrics'][1]['material_url'])) $highlight['material_url']=$highlight['material_rubrics'][1]['material_url']; $highlight['material_data']= $materials->material_data($highlight['material_id']); echo "

".$highlight['material_data']['material_text']."

"; } } ?>