Судова практика

Ми бачимо своїм головним завданням, своєю високою місією максимально коректну, вдумливу й ефективну роботу, результатом якої є абсолютна впевненість нашого клієнта у позитивному вирішенні питання, що в нього виникло.

Господарські спори

Ми забезпечимо представництво інтересів на всіх стадіях господарського судочинства: від розрахунку суми позовних вимог і підготовки позовної заяви до переможного рішення в Верховному суді України і належного його виконання.

Податкові спори

Завжди неприємними і здатними призвести до значних втрат матеріального та нематеріального характеру є спори з державною податковою службою.

Цивільні спори

Прийняття нових Цивільного та Цивільно-процесуального кодексів надало багато нових та ефективних можливостей для захисту своїх прав в суді.

Спори з засобами масової інформації

Останнім часом роль та вплив інформації, інформаційних потоків на всі суспільні процеси кардинально змінилися.

Захист честі, гідності, ділової репутації

Тісно пов'язаною є категорія справ про захист честі, гідності, ділової репутації. З позовами про відновлення прав, відшкодування моральної та матеріальної шкоди до суду можуть звертатись як фізичні так і юридичні особи.

Документи

Для підготовки претензії, позову, відзиву на позовну заяву, інших процесуальних документів необхідно мати найбільш повну картину ситуації, що є предметом судового розгляду.

Пошук
Афоризм дняархів
highlights_list($anons, 'materials'); if ($highlights_list) { foreach ($highlights_list as $highlight) { if (isset($highlight['material_rubrics'][1]['material_url'])) $highlight['material_url']=$highlight['material_rubrics'][1]['material_url']; $highlight['material_data']= $materials->material_data($highlight['material_id']); echo "

".$highlight['material_data']['material_text']."

"; } } ?>